Sveikatą stiprinančių mokyklų koordinatoriai

Atgal

Eil. Nr.

Organizacijos pavadinimas

Atsakingas asmuo

1.

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija

Inga Lukševičienė          

2.

Babtų  gimnazija

Edita Simonaitienė

3.

Babtų lopšelis-darželis

Audronė Navickaitė

4.

Batniavos daugiafunkcis centras

Domantė Sinkevičiūtė

5.

Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazija

Diana Korsakienė

6.

Domeikavos gimnazija

Diana Volkavičienė       

7.

Domeikavos lopšelis-darželis

Džordana Šimkutė

8.

Eigirgalos darželis

Laima Trapeckienė

9.

Ežerėlio pagrindinė mokykla

Regina Jurkonienė            

10.

Garliavos Juozo Lukšos gimnazija

Laura Kuncevičienė

11.

Garliavos Jonučių gimnazija

Rasa Lakickienė

12.

Garliavos Jonučių progimnazija

Loreta Skopienė

13.

Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla

Janina Stanaitienė          

14.

Garliavos lopšelis-darželis ,,Eglutė”

Danutė Jankauskienė

15.

Garliavos Jonučių darželis

Eglė Puodžiūnienė

16.

Garliavos l-d ,,Obelėlė“

Rima Karalienė                  

17.

Giraitės darželis

Ingrida Bosienė

18.

Ilgakiemio mokykla-darželis

Rima Budreckienė

19.

Kačerginės daugiafunkcis centras

Dovilė Mikuckienė

20.

Kačerginės pradinė mokykla

Dalė Laurinaitienė

21.

Karmėlavos Balio Buračo gimnazija

Virginija Kanapinskienė

22.

Karmėlavos lopšelis darželis ,,Žilvitis“

Jūratė Degutienė                 

23.

Kulautuvos pagrindinė mokykla

Kolomba Bulotienė         

24.

Kulautuvos darželis

Simona Barysienė

25.

Lapių pagrindinė mokykla

Laura Mačiulaitienė               

26.

 Lapių darželis

Ina Krisikaitienė

27.

Linksmakalnio  mokykla-darželis

Ingrida Zubavičienė

28.

Neveronių lopšelis darželis

Lina Jonikė

29.

Neveronių gimnazija

Rasa Danylaitė

30.

Noreikiškių lopšelis darželis ,,Ąžuolėlis“

Alė Korolkovienė            

31.

Panevėžiuko mokykla -  daugiafunkcis centras

Irena Aleksandravičiūtė

32.

Piliuonos gimnazija

Aušra Gradickienė

33.

Raudondvario gimnazija

Daiva Mačiulytė

34.

Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokykla-darželis

Nijolė Vėlavičienė

35.

Raudondvario lopšelis darželis ,,Riešutėlis“

Rūta Tamošiūnienė

36.

Ringaudų pradinė mokykla

Aldona Čibirienė              

37.

Rokų mokykla-darželis

Audronė Milbutienė

38.

Šlienavos pagrindinė mokykla

Ina Banevičienė

39.

Vandžiogalos gimnazija

Erika Argerovskaja,

40.

Vilkijos gimnazija

Svetlana Savickienė

41.

Vilkijos lopšelis darželis ,,Daigelis“

Daumantė Sinkevičiūtė

42.

Zapyškio pagrindinė mokykla

Rima Veličkienė