TAU studentai kviečiami rengti kūrybinių darbų almanachą

Atgal

TAU studentai kviečiami rengti kūrybinių darbų almanachą

  2020-04-06

Mieli trečiojo amžiaus universiteto studentai,
taip jau susiklostė, kad gyvenimas metė mums iššūkį. Dėl šalyje paskelbto karantino teko atšaukti visus suplanuotus renginius: paskaitas ir praktinius užsiėmimus, projektus, ekskursijas į muziejus, teatrus bei kelionę į išsvajotąjį Sankt Peterburgą...  Gaila, bet nieko nepadarysi. Turime rūpintis savo ir artimųjų sveikata, likti namuose ir kantriai laukti, kol praeis didžioji grėsmė, ir gyvenimas vėl pamažu grįš į įprastas vėžes.
Pasitarę su TAU valdyba nusprendėme, kad nuotoliniu būdu paskaitų neorganizuosime – internete kasdien daugėja pasiūlymų, kaip turiningai praleisti laiką karantino metu: skaityti elektronines knygas, žiūrėti filmus, spektaklius; klausytis radijo laidų, tinklalaidžių (podkastų) įrašų; virtualiai lankyti garsiausių pasaulio muziejų parodas, išmokti rankdarbių ir aktyviai mankštintis.  
Kai pavargsite nuo informacijos gausos ir neramių, sielą drumsčiančių minčių, prisiminkite savo talentus – širdžiai mielą veiklą. Svajokite, kurkite, fotografuokite ir siųskite elektronines darbų versijas (nuotraukas, vaizdo įrašus, tekstus) savo prorektoriams – parengsime Kauno rajono TAU studentų darbų almanachą ir organizuosime virtualią parodą internete. Parodos nuostatus rasite aktyvavę šią nuorodą: https://drive.google.com/open?id=1V9lDEMeVd6K2F_p8wGNkAZgahtYMn_E6, daugiau informacijos suteiks fakultetų prorektoriai.
Likite sveiki! Nekantraujame ir vėl susitikti!
Kauno rajono TAU valdyba