Mokinių dainų užsienio kalbomis festivalis „The Best of the British Groups“

Atgal

Mokinių dainų užsienio kalbomis festivalis „The Best of the British Groups“

  2019-04-19

Ar galima išmokti užsienio kalbų dainuojant? Pasirodo, galima! Šis netradicinis kalbų mokymosi metodas yra ne tik malonus, bet ir veiksmingas! Puikus šio teiginio įrodymas - gausus atlikėjų būrys, balandžio 19 d. susirinkęs į Domeikavos gimnaziją dalyvauti Kauno rajono 5-12 klasių mokinių dainų užsienio kalbomis festivalyje "The Best of the British Groups".
Pasak komisijos narių, visų atlikėjų anglų kalbos tarimas buvo tiesiog puikus, todėl buvo ypatingai sunku nuspręsti, kas taps festivalio laureatu. Festivalyje dalyvavo 38 mokiniai iš penkių rajono mokyklų. Laureatais tapo: Aistė Kanapeckaitė, Neveronių gimnazijos mokinė, Viltarė ir Vestina Vitkauskaitės iš Kulautuvos pagrindinės mokyklos ir 6-8 klasių mokinių vokalinis ansamblis iš Karmėlavos gimnazijos.
Festivalį papuošė Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurso laureačių pasirodymas. Savo dainomis festivalio dalyvius drąsino Viktorija Golubkevičiūtė, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos IVe klasės mokinė ir Rugilė Balandytė, Kauno "Saulės" gimnazijos IIIh klasės mokinė.
12/190419