Kauno rajono 4-tų klasių mokinių interaktyvi viktorina „Sveiki ir sumanūs“

Atgal

Kauno rajono 4-tų klasių mokinių interaktyvi viktorina „Sveiki ir sumanūs“

  2019-04-09

Balandžio 9 d. Kauno r. Neveronių gimnazijoje vyko interaktyvi viktorina „Sveiki ir sumanūs“, kurioje dalyvavo ketvirtų klasių mokinių komandos iš Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos, Rokų darželio-mokyklos, Ringaudų pradinės mokyklos, Lapių pagrindinės mokyklos, Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos, Domeikavos gimnazijos. Mokiniai interaktyviai, naudodami programą „Kahoot“, atsakinėjo į klausimus apie sveiką gyvenseną, mitybą, kaulus,  raumenis, dantis ir kt.
Dirbdami komandose, galėjo tartis, diskutuoti ir priimti bendrą sprendimą. Diskusijų kilo nemažai, mokiniai dar kartą įrodė, kad yra tikrai  sumanūs ir daug žino apie sveiką gyvenseną.
I-ąją vietą laimėjo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos ketvirtokų komanda, II-oji vieta atiteko Domeikavos gimnazijos ketvirtokų komandai, III-oji vieta Lapių pagrindinės mokyklos ketvirtokų komandai. Sveikiname viktorinos nugalėtojus!
Visi dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis, kurias įsteigė Kauno r. visuomenės sveikatos biuras ir Neveronių gimnazija.
Renginyje dalyvavę mokytojai buvo supažindinti su viktorinų kūrimo įrankiu, programa „Kahoot“, jos galimybėmis, o jau naudojantys šią programą, pasidalino patirtimi, kaip sekasi rengti viktorinas ar pritaikyti ugdymo procese.
Mokiniams patiko viešnagė Neveronių gimnazijoje. Atlikdami užduotis interaktyviai ir žaismingai, mokiniai ne tik pasisėmė gerų emocijų, bet ir pagilino žinias apie sveiką gyvenseną. Renginį organizavo pradinio ugdymo mokytojos R. Kaušpėdienė ir L. Galicinienė.