Viktorina „Pažink Kauno rajono garsius žmones“

Atgal

Viktorina „Pažink Kauno rajono garsius žmones“

  2019-04-04

  Jau antrus metus iš eilės Kauno rajone  vyksta 9-10 klasių  mokinių rusų kalbos viktorina „Pažink Kauno rajono garsius žmones“. Pernai mokiniai pasakojo apie gražiausias savo rajono vietoves, šiemet pristatė gerai žinomus rajono žmones.  Balandžio 4 dieną į Juozo Lukšos gimnaziją atvyko Vandžiogalos, Vilkijos, Raudondvario, Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijų, Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokinių komandos.  Prisijungė  ir Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai.  Visiems dalyviams reikėjo gerokai paplušėti: vieniems -  skaidrėse esančią informaciją rusų kalba pakomentuoti, kitiems -  raštu pagal reglamentuotą laiką į klausimus atsakyti. Originaliu pristatymu, puikiais rusų kalbos gebėjimais, aiškia, taisyklinga bei įtaigia kalba išsiskyrė Raudondvario gimnazijos mokiniai. Ačiū jiems ir mokytojams.
Pagal viktorinos nuostatus  laimi ta komanda, kuri surenka daugiausiai taškų. Komisijai suvedus rezultatus pirmąja vieta džiaugėsi Ugnės Karvelis Akademija, antrąja  - Juozo Lukšos gimnazijos mokiniai, o trečiąja – Vandžiogalos gimnazija. Visiems dalyviams skirtos padėkos, o nugalėtojams Kauno rajono Švietimo centro diplomai.
 Manome, kad ir ateityje tokie renginiai dar sėkmingai gyvuos, nes jie skatina mokinius domėtis savo Kauno rajono istorija ir kultūra, ugdo mokinių bendravimo ir bendradarbiavimo gebėjimus antrąja užsienio kalba.