Skaitmeninės pamokos receptas

Atgal

Skaitmeninės pamokos receptas

  2022-04-19

2022 m. balandžio 19 d. VDU Žemės ūkio akdemijoje vyko Kauno rajono anglų kalbos mokytojų ir mokinių konferencija „Skaitmeninės pamokos receptas“.  Konferenciją organizavo Kauno r. švietimo centras ir VDU Ugnės Karvelis anglų k. mokytojos Alina Živatkauskienė, Laima Burbienė ir Žydrūnė Puodžiukienė. Šia iniciatyva buvo siekiama sustiprinti mokytojų ir mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą, skatinant mokytojų gerosios patirties sklaidą, ugdant mokinių kūrybiškumą ir kritinį mąstymą.
Konferencijos metu dėmesys buvo skiriamas virtualiai mokymosi aplinkai ir šiuolaikinių technologijų panaudojimui ugdymo procese. Didelio susidomėjimo sulaukė kūrybinių dirbtuvių tema „Skaitmeninės pamokos receptas“. Buvo sukurta erdvė diskusijoms, konferencijos aptarimui ir refleksijai.
Konferencijoje pranešimus skaitė: Simona Mikalauskienė, Raudondvario gimnazijos mokytoja ir 3 mokytojos iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos: Benita Keturkienė, Alina Živatkauskienė ir Žydrūnė Puodžiukienė. Pranešimus skaitė ir mokinės iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos: aštuntokės Liepa Vaičiulytė, Adriana Pulkauskaitė, Marta Zabotkaitė ir12 klasės mokinė Junigeda Džiautaitė.