Virtualus protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II”

Atgal

Virtualus protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II”

  2020-11-25

Lapkričio 25 d. vyko Kauno rajono ir Aleksoto dekanato mokyklų 8-10 klasių mokinių, lankančių tikybos pamokas, protmūšis „Šventasis Popiežius Jonas Paulius II”, skirtas šv. Jono Pauliaus II metams paminėti ir įprasminti.
Kadangi Covid-19 metu mokymasis persikėlė į virtualią erdvę, tai ir protmūšis buvo virtualus, jis vyko pasitelkus dvi internetines platformas: „Zoom“ ir „Socrative“. Protmūšio organizatoriams ir daugumai dalyvavusiųjų tokia patirtis buvo nauja, tad mažų nesklandumų neišvengėme. Tačiau protmūšis įvyko ir, vertinant mokytojų bei mokinių grįžtamąjį ryšį, pavyko.
Protmūšyje dalyvavo 13 komandų iš 6 mokyklų, iš viso 38 mokiniai. Mokiniai turėjo atsakyti į 25 klausimus apie šventojo Jono Pauliaus II gyvenimą, veiklą ir įtaką Pasaulio istorijai. Klausimus protmūšiui parengė VDU Ugnės Karvelis gimnazijos istorijos mokytojas Tomas Mikutis kartu su kolege tikybos mokytoja eksperte Renata Markevičiene. Ačiū jiems!
Protmūšyje daugiausia taškų surinko ir I-ąja vieta pasidalijo dvi komandos: „Trio“ komanda iš Garliavos Jonučių progimnazijos ir  komanda „Dievo Karveliai“  iš VDU Ugnės Karvelis gimnazijos. Joms bus įteikti protmūšio nugalėtojų diplomai ir specialūs prizai.
II vieta atiteko komandoms „Pontifikatės“ (VDU  Ugnės Karvelis gimnazija) ir „Lukšiukai“ (Garliavos Juozo Lukšos gimnazija), o III vieta dalijasi „Draugystė“ iš Čekiškes Prano Dovydaičio gimnazijos ir „Partizanai“ iš Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos.
Visiems mokiniams, dalyvavusiems protmūšyje, bus perduotos Kauno rajono švietimo centro padėkos ir atminimo dovanėlės.
Dėkojame Kauno rajono tikybos mokytojų būreliui už iniciatyvą, o mokytojoms R. Markevičienei, I. Graužinienei, D. Bruzgienei, J. Vyšniauskienei, D. Butkevičienei,  A. Šidagienei ir J. Vasilienei už mokinių paremgimą protmūšiui ir nuoširdų palaikymą.