2020 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė

Atgal

2020 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė

  2020-11-09

2020 m. lapkričio 14-22 d. Lietuvoje vyks tradicinė Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Susitikime mokytis. Kartu mes galim!“, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA). Kiekvienais metais prie šios puikios iniciatyvos prisijungia nemažai Kauno rajono švietimo, kultūros ir meno institucijų, kurių veikla, deja, šiuo metu dėl karantino yra apribota. Tačiau dalis planuotų renginių vis tiek vyks, tik persikels į virtualią erdvę.
Lapkričio 19 d. Kauno rajono švietimo centras organizuoja nuotolinę konferenciją „Neformalusis suaugusiųjų švietimas Kauno rajone: iššūkiai ir galimybės“. Konferencijos tikslas – apžvelgti, kaip vyksta suaugusiųjų mokymasis Kauno rajone, kaip institucijoms, organizuojančioms suaugusiųjų neformalųjį mokymąsi (bibliotekai, Trečiojo amžiaus universitetui, kultūros centrams ir kt.) sekėsi dirbti 2020 m., kokias veiklas organizavo, kad suaugusieji galėtų tobulintis, lavinti savo kultūrinę, skaitmeninę ir kt. kompetencijas. Konferencijos metu taip pat apžvelgsime bendruomenių bendradarbiavimo ir įsitraukimo į Mokymąsi visą gyvenimą galimybes; susipažinsime, kokį skaitmeninį turinį suaugusiųjų savišvietai  yra parengę Lietuvos muziejai. Antrojoje konferncijos dalyje kartu su suaugusiųjų švietimo ekspertu Arūnu Bėkšta ieškosim sprendimų, kaip į savo organizuojamus renginius pritrsukti kuo daugiau dalyvių.
Konferencijos pradžia – 10 val., trukmė – 2 val.
Nuoroda registracijai: https://forms.gle/JSCwen9SUezDfj3p9  
Kviečiame Kauno krašto suaugusiuosius ir suaugusiųjų mokytojus aktyviai dalyvauti suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose!