Lietuvių kalbos olimpiada Domeikavos gimnazijoje

Atgal

2018-01-25

Sausio 25 d. Domeikavos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados II (rajono) etapas, kuriame dalyvavo 38 mokiniai iš 13 rajono mokyklų. Mokiniai varžėsi dviejose amžiaus grupėse – 9-10 ir 11-12 klasių. Jiems teko įveikti sudėtingas užduotis: parašyti esė nurodyta tema bei atlikti užduotis, skirtas lituanistikos žinioms ir įgūdžiams patikrinti.

Sėkmė šioje olimpiadoje lydėjo Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokines: pirmąją vietą 9-10 klasių grupėje laimėjo Kulautuvos pagrindinės mokyklos dešimtokė Augustė Pikelytė, o trečiąją – devintokė Laura Kuznecovaitė (abi mokines olimpiadai paruošė mokytoja Jolita Velžienė); antrąją vietą šioje amžiaus grupėje iškovojo Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos 10 (IIg) klasės mokinys Jonas Tamošiūnas.

11-12 klasių grupėje daugiausia taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo Vilkijos gimnazijos 11 (IIg) klasės mokinė Toma Klusaitė (mokytoja Ramutė Sadauskaitė). Antroje vietoje liko Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos abiturientas Lukas Dailidėnas (mokytoja Jūratė Petrikaitė). Trečioji vieta paskirta Raudondvario gimnazijos 11 (3g) klasės mokinei Urtei Širmulytei.