Pradinio ugdymo mokytojų metodinė diena

Atgal

Pradinio ugdymo mokytojų metodinė diena

  2020-05-12

Gegužės 12 dieną Zoom platformoje vyko pradinio ugdymo mokytojų metodinė diena. Renginyje buvo pristytos mokytojų sukurtos metodinės priemonės, kurios atskleidė ne tik labai gerus mokytojų IT naudojimo įgūdžius, bet ir jų kūrybiškumą organizuojant mokinių ugdymą nuotoliniu būdu. Karantino metu surengtos ir 2 virtualios mokinių kūrybinių darbų parodos: „Pavasario spalvos“ ir „Aš labai myliu savo mamą“.
Didelio susidomėjimo sulaukė ir atviros pamokos, kurias gegužės mėnesį vedė Zapyškio pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo mokytojos Asta Kaušinienė ir Virginija Jurkšienė bei Garliavos Jonučių pradinio ugdymo mokytoja Aušra Juškienė. Šias pamokas stebėjo 85 pedagogai. Mokytojai džiaugėsi ir teigė, kad glaudus bendradarbiavimas ir dalinimasis patirtimi yra labai naudingi tiek pradedančiam, tiek jau turinčiam patirtį mokytojui. Tai padeda ne tik sutaupyti laiko, bet ir surasti naujų idėjų bei būdų kaip paįvairinti ugdymo procesą.
Pradinio ugdymo metodinio būrelio pirmininkė Margarita Čeplienė paragino visas mokytojas aktyviai dalintis patirtimi ir socialinio tinklo Facebook paskyroje „Kauno rajono pradinukai“. Renginio dalyvės vieningai nutarė, kad dabar, kai jau mokytojai yra puikiai įvaldę  virtualių aplinkų naudojimą susitikimams oganizuoti, susirinkimus verta daryti dažniau, nes juose turės galimybę dalyvauti daug daugiau pradinio ugdymo mokytojų.