Kauno rajono suaugusieji kviečiami dalyvauti konkurse „Mokausi sau ir Lietuvai“

Atgal

Kauno rajono suaugusieji kviečiami dalyvauti konkurse „Mokausi sau ir Lietuvai“

  2018-10-04Jei mokymasis pakeitė Tavo ar Tavo šeimos gyvenimą, suteikė jam daugiau spalvų, suvienijo vietos bendruomenės narius, įkvėpė naujoms veikloms ar projektams, pasidalyk savo istorija ir laimėk puikius prizus!

TRYS ŽINGSNIAI, kuriuos reikia padaryti, norint dalyvauti konkurse „Mokausi sau ir Lietuvai“:
- UŽSIREGISTRUOK el. paštu info@centras.lt arba tel. 8 655 62837,
- PAPASAKOK savo mokymosi sėkmės istoriją (kai užsiregistruosi, Švietimo centro darbuotojas susisieks su Tavimi ir suderinsite pokalbio laiką ir vietą),
- DALYVAUK baigiamajame nacionalinės suaugusiųjų mokymosi savaitės renginyje lapkričio 23 d. ir GAUK Kauno rajono švietimo centro atminimo dovanėlę. Trims labiausiai mokytis įkvepiančių istorijų autoriams bus įteikti specialūs prizai.

Konkursas organizuojamas įgyvendinant Kauno rajono švietimo centro projektą „Sėkmingo mokymosi patirtys – Lietuvos ateičiai“, kuris skirtas suaugusiųjų nuolatinio mokymosi ir bendruomeniškumo skatinimui bei mokymosi visą gyvenimą idėjos sklaidai. Projektą dalinai finansuoja Kauno rajono savivaldybė.

Daugiau apie projektą: http://centras.krs.lt/64.php.

Jei turite klausimų, nedvejokite ir kreipkitės el. paštu montrimaite.loreta@gmail.commontrimaite.loreta@gmail.com arba tel. 8 655 62837